Księga Gości 30x30cm

Marzy nam się, że będziemy mieć swoje własne Flasz Gangowe Księgi Gości, ale to może w przyszłym roku ...jeśli nam się plany nie pokrzyżują i nie zdecydujemy sie na kolejną fotobudkę ;) Myślę, że księgi na rok 2018 wybraliśmy cudowne, specjalnie dla Was:) , Niestety musimy polegać na dostępność w sklepie, więc proszę Was, nie obrażajcie się jak już nam braknie Waszego ulubionego designu. Takie fajne Wam upatrzyłam w Anglii ;) Nie ma to tamto ;)

Projekty wydruków

Zaplanuj swój slub! Twoje wydruki z fotobudki mogą pasować do projektu twoich zaproszeń ślubnych!

Tablica i znaki

Zaplanowanie Ślubu to nie lada wyzwanie. Suknia ślubna, buty, garnitur, sala weselna, fotobudka :)), zespół, fotograf i wiele, więcej spraw do załatwienia. Przygotowania do ślubu to długotrwały proces i warto już zawczasu go zacząć. Sezon ślubny 2018 juz jest za rogiem;) Chcieliśmy Wam dzisiaj pokazać jak można kreatywnie sporządzić listę gości i przedstawić w ciekawy sposób ich usytuowanie przy stołach. Kto z kim będzie siedział przy stole to jedna z bolączek do rozwiązania planując swoje wesele. Każda para młoda chce by ich goście dobrze się czuli w towarzystwie osób, z którymi spędzą większą część wesela. Każdy kto był choć raz na weselu wie, jak ważne jest towarzystwo przy stole weselnym

Nowa różowa fotobudka Flasz Gang w przyczepie

I wreszcie jest! Nowa fotobudka Flasz Gang, tym razem w kolorze pudrowy róż😁 Wygląda przepięknie na zewnątrz ale prawdziwa niespodzianka jest w środku. Ręcznie robione tło ledowe. Żmudna praca, zarwane noce, 800(!!!!!!!!) wywierconych dziurek później, przyniosło wspaniały efekt😁 Wszystko wygląda jak niebo z bajki! Zawsze staramy się Was czymś zaskoczyć. Różowa fotobudka napewno nada Twojej imprezie coś ekstra specjalnego. Spieszcie się z rezerwacją bo tak czujemy, że to będzie nasz hit sezonu!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Photos by: BELLE STUDIO

© 2018 Flasz Gang Fotobudka